Jak wysłać opony kurierem?


Wysyłka opon

Dostawa opon pod drzwi klienta lub bezpośrednio do wulkanizacji czy serwisu to obecnie jedna z bardziej popularnych usług firm spedycyjnych. Klienci korzystający z tej opcji oszczędzają sobie wszelkich niedogodności związanych z przewozem kół. Poza tym możliwość zakupu na odległość pozwala na wybór najlepszej oferty cenowej.

    

Ile kosztuje wysłanie opon kurierem?


Na koszt przewozu opon, felg lub całych kół składa się zasięg transportu (przesyłka krajowa lub zagraniczna), a także parametry przedmiotu. Przed zleceniem przesyłki sprawdzimy wagę nadawanych części oraz zmierzymy ich średnicę. zwróć uwagę, że różne wyceny uzyskasz dla pojedynczej opony, pary, czy kompletu.

 

Jak zapakować opony do wysyłki?

Aby nadać opony kurierem muszą być one czyste, suche i odpowiednio zapakowane.

W kwestii sposobu pakowania opon nie ma jednolitych regulacji. O zasadach ich transportu decydują przepisy obowiązujące na terenie danego kraju oraz własne regulaminy firm przewozowych.
Skontaktuj się z MBE i sprawdź jak przygotować opony do wysyłki. Zapakować je osobno, podwójnie czy jako cały komplet? Do zabezpieczenia użyć tylko taśmy czy też konieczna będzie folia lub kartonowe pudło? A może najłatwiej będzie poprosić o pomoc w przygotowaniu przesyłki pracownika firmy kurierskiej?

ZAPRASZAMY MBE Rejtana 2, Bydgoszcz!

 

« wstecz