Przesyłka kurierska


Wysyłka wózka dziecięcego

Kompletowanie wyprawki dla niemowlaka, w tym wybór odpowiedniego wózka to jedne z przyjemniejszych aspektów rodzicielstwa.
Bardzo szybko okazuje się jednak, że większość rzeczy błyskawicznie staje się zbędna…

Głęboki wózek dziecięcy z gondolą używany jest dość krótko. Już po kilku miesiącach przechodzi się na wersję spacerową. A kiedy maluch rośnie i staje się coraz bardziej aktywny, rodzice kupują kolejną spacerówkę, tym razem lżejszą, bardziej poręczną i z łatwiejszym systemem składania.

Jeśli nie masz potrzeby lub wystarczającej ilości miejsca do przechowywania wózka, świetnym rozwiązaniem będzie jego sprzedaż. Dzięki usługom firm kurierskich nie musisz szukać nabywcy lokalnie– wrzuć ogłoszenie do sieci i sprzedaj wózek bez względu na dzielący oba adresy dystans. Jak spakować wózek dziecięcy do wysyłki?

Wysyłka wózka dziecięcego kurierem nie sprawi żadnych trudności, o ile tylko zostanie on odpowiednio spakowany. Zarówno spacerówkę jak i wózek z gondolą najlepiej byłoby przewozić w oryginalnym opakowaniu. Jeśli jednak nie masz już fabrycznego pudełka – przygotuj inne, które będzie odpowiednie pod względem rozmiaru i wytrzymałości. 

Przed spakowaniem wózka do wysyłki usuń z niego brud. Następnie zdemontuj wszystkie ruchome i wystające elementy oraz dołączone akcesoria. Owiń każdy element wózka folią zabezpieczającą i włóż wszystko do kartonu. Aby zredukować wstrząsy oraz przesuwanie się wózka w transporcie – wypełnij puste przestrzenie w pudle folią, specjalnym wypełniaczem lub papierem. Karton szczelnie zaklej taśmą. Przy jej pomocy możesz także wzmocnić brzegi i rogi opakowania. Jeśli nie czujesz się na siłach lub nie posiadasz odpowiednich materiałów pakowych - zostaw to specjalistom. 

Fachowa i bezpieczna wysyłka wózka dziecięcego

Wybierając odpowiednią firmę kurierską możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu towaru do wysyłki, wyborze odpowiedniego przewoźnika czy nawet ubezpieczeniu przesyłanego towaru (i kosztów wysyłki!).

Spakowanie wózka do wysyłki kosztuje Cię zbyt dużo czasu i zachodu? Znajdź usługi kurierskie, które Cię w tym wyręczą i dobiorą świadczenie na miarę Twoich potrzeb.

« wstecz