Podróż bez bagażu


Wysyłka bagażu kurierem


Dzisiejszy świat stoi przed nami otworem i coraz śmielej podróżujemy w jego odległe zakątki. Każda kolejna podróż to nowe przeżycia i wspomnienia. Dzięki przesyłką kurierską bagaż doświadczeń będzie Twoim jedynym bagażem!Tanio i wygodnie


Lot za kilkadziesiąt złotych czy niewiele droższy kilkudniowy pobyt w ciepłych krajach to coś, o czym jeszcze kilka lat temu nie można było nawet pomarzyć. Obecnie duża konkurencja w branży turystycznej, w tym także wśród linii lotniczych oraz innego typu przewoźników sprawia, że każdy może podróżować za naprawdę niewielkie pieniądze.
Są jednak pewne aspekty podróży, które mogą skutecznie popsuć euforyczny nastrój przed podróżą.


Zaplanuj swój czas


Kupiłeś okazyjnie bilet na podróż do miejsca, o którego odwiedzeniu zawsze marzyłeś. Bierzesz się więc za organizację wyprawy – prosisz szefa o urlop, kupujesz odpowiednią walutę… Ale zanim umówisz sąsiadkę do opieki nad kotem – sprawdź warunki przewozu bagażu.
Tanie linie lotnicze ograniczają do minimum ilość bagażu, jaki możesz przewieźć w ramach biletu. Podróżowanie z walizką często wiąże się z dodatkowymi, nieraz bardzo wysokimi opłatami - w takiej sytuacji usługi kurierskie są idealnym rozwiązaniem.


Wyślij bagaż kurierem i nie przepłacaj


Nadanie bagażu kurierem to szereg korzyści dla Ciebie:

- Oszczędzasz pieniądze
- wysyłka bagażu kurierem odbywa się na zasadach standardowej przesyłki i jej koszt będzie wielokrotnie niższy niż płacenie za nadbagaż

- Oszczędzasz czas
 - nie tracisz go w kolejce do odprawy bagażowej oraz czekając na odbiór bagażu na lotnisku

- Oszczędzasz siły i nerwy
wynikające z podróżowania z ciężkim i dużym bagażem

- Minimalizujesz ryzyko zgubienia bagażu

- Możesz zabrać ze sobą dosłownie prawie wszystko
, w tym także sprzęt sportowy, usługi kurierskie oferują wysyłkę - nart, snowboardu czy roweru

Wysyłka bagażu kurierem to wygodny i tani sposób na podróżowanie. To również doskonałe rozwiązanie problemów logistycznych w przypadku każdego długoterminowego wyjazdu, w tym także przeprowadzki.

Pakuj się bez ograniczeń - Twoje ulubione przedmioty będą na Ciebie czekać!

Pamiętaj, że aby bagaż czekał na Ciebie pod wskazanym adresem, konieczne jest skontaktowanie sie z punktem, który oferuje usługi kurierskie odpowiednio wcześniej. Dlatego nawet jeśli dopiero zaczynasz planować podróż – już teraz skontaktuj się ze spacjalistami i poznaj szczegóły przesyłek kurierskich bagażu.

« wstecz