Wysyłka wina - co i jak?


Zwróć uwagę na poniższą analizę trendów. Można zauważyć, jak wartość rynku wina zmieniała się na przestrzeni lat. I oczywiście nie można pominąć coraz większych wymagań, które charakteryzują dzisiejszy sektor e-commerce wina.

+300% wzrostu rynku wina / analiza trendów sprzedaży detalicznej w latach 2012-2022.

12% przesyłek za granicę / zrealizowanych w 2021 roku przez producentów wina.

+15% sprzedaży wina online / roczny oczekiwany wzrost w Europie i Ameryce Północnej, do 2028 roku.

Dobre wina zasługują na dobrą wysyłkę.

Od kilku lat wino staje się coraz bardziej poszukiwanym i cennym produktem. To sprawia, że etap wysyłki staje się coraz ważniejszym i delikatnym krokiem, który należy wykonać z najwyższą starannością o każdy szczegół.

Dlatego też, decydując się na zarządzanie zamówieniami i wysyłkami w swoim biznesie winiarskim z pomocą wyspecjalizowanego partnera, możesz sprawić, że nawet tak pracowity okres, jak sezon wakacyjny, będzie przebiegał z właściwym nastawieniem; zamieniając wyzwania w możliwości.

Jakie są jednak kluczowe kwestie, które należy rozważyć, aby wszystko działało lepiej?

PAKUJ SWOJE WINO PRZY UŻYCIU PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW

Zapewnij swoim przesyłkom bezpieczniejszy transport. Używanie specjalnych i profesjonalnych materiałów do pakowania jest niezbędne, aby odpowiednio zabezpieczyć swoje butelki.

DODAJ POKRYCIE WARTOŚCI

Wybierz ochronę, która zapewni Ci zwrot pieniędzy w przypadku utraty lub uszkodzenia. Ten okres boomu w wysyłce i logistyce wymaga odpowiedniego zabezpieczenia od momentu odbioru do dostawy. Dotyczy to również środków ostrożności w celu ochrony delikatnych i specjalnych produktów, takich jak butelki wina.

POMOC W PRZYGOTOWANIU DOKUMENTACJI EKSPORTOWEJ

Polegaj na specjaliście, który pomoże w wypełnieniu dokumentacji i będzie zarządzał wysyłkami, tak aby Twoje wino mogło łatwo dotrzeć do klientów na całym świecie.

ZARZĄDZANIE CŁEM I PODATKAMI W USA

Wybierz doświadczonego partnera wysyłki międzynarodowej, aby rozwinąć swoją działalność za granicą i poradzić sobie z wymogami celnymi dotyczącymi importu-eksportu. Przekonaj się o niezawodności MBE Wine. Uprości ona Twoje procedury pakowania i wysyłki oraz pomoże Ci lepiej zarządzać zamówieniami w szczytowym okresie.

 

Czujesz gotowość, by stawić czoła temu wszystkiemu?

« wstecz