Mikrologistyka i fulfillment

Chcesz skupić się na rozwoju swojego eCommerce i jego promocji, nie mając na
głowie przechowywania, konfekcjonowania oraz wysyłki sprzedawanych towarów?

Zaufaj MBE i skorzystaj z mikrologistyki i fulfillmentu oferowanego przez nasze centrum.

Oferujemy kompleksową usługę zarządzania paczkami, od magazynowania poprzez obsługę zwrotów, przygotowanie materiałów promocyjnych, dedykowanych opakowań po wysyłkę.

Dzięki rozwiązaniom związanym z mikrologistyką oferujesz swoim klientom najwyższy poziom usług, a Twoja firma oszczędzi czas oraz przestrzeń jednocześnie mając wszystko pod kontrolą.

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, z wieloletnim doświadczeniem związanym z mikrologistyką, dzięki czemu zadbamy o każdy szczegół związany z wysyłką.

Dlaczego warto korzystać z mikrologistyki?

Kompletując każde zamówienie, odpowiednio pakując i zabezpieczając towar do transportu, dbamy o odpowiednią dokumentację, z szczególnym uwzględnieniem zawartości przesyłki oraz kierunku jej wysyłki.

Dzięki tak profesjonalnemu podejściu redukujemy do minimum ryzyko uszkodzeń w transporcie czy zwrotów, co często wiąże się z dodatkowymi i niechcianymi kosztami dla Twojej firmy.

Jeżeli wysyłka zamówień online sprawia Tobie trudności (pakowanie, odpowiednie dokumenty, etykiety...) lub brakuje Ci miejsca do przechowywania towaru, a może
to i to?

Skontaktuj się z Mail Boxes Ect., przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Zajmiemy się wszystkimi zadaniami związanymi z zarządzaniem mikrologistyką, a Ty zyskasz przestrzeń do rozwoju swojego
biznesu.

Podsumowując, co zyskasz podejmując współpracę z naszym centrum?

  • przyjęcie towaru
  • kontrola ilościowa
  • magazynowanie w Centrum MBE
  • konfekcjonowanie zamówień
  • wydruk materiałów reklamowych
  • profesjonalne pakowanie i wysyłka
  • zarządzanie zwrotami
  • fakturowanie zbiorcze

Każdy moment jest odpowiedni na podjęcie dobrych decyzji. Postaw na rozwój – my zajmiemy się resztą.

MBE Bydgoszcz - Mikrologistyka dla sklepów online / ecommerce