Przesyłki międzynarodowe Bydgoszcz

Przesyłki międzynarodowe Bydgoszcz

Z naszym centrum MBE możesz nadawać i odbierać listy oraz paczki na całym świecie!
Dla nas bez znaczenia jest to, czy myślisz o wejściu na rynki światowe, czy właśnie planujesz swoją pierwszą przesyłkę zagraniczną – w obu przypadkach dobrze trafiłeś! Przesyłka międzynarodowa to dość skomplikowany proces, dlatego przychodzimy Wam z pomocą.

Nasza firma dopełni wszelkich powinności wymaganych w różnych krajach świata, od niezbędnych dokumentów, opłacenie podatków, po odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie przesyłki.

Wysyłamy listy oraz paczki do:

  • Afryki
  • Ameryki Południowej
  • Ameryki Północnej i Centralnej
  • Azji
  • Australii i Oceanii

Prawda jest taka, że przesyłki międzynarodowe to skomplikowana sprawa, ale nie z MBE!

Zajmiemy się wszystkim od A do Z. Dopełnimy wszelkich powinności, od odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki po niezbędne dokumenty oraz podatki.

Przesyłki zagraniczne do USA

Stany Zjednoczone to jeden z najczęściej wybieranych kierunków wysyłek, a zapotrzebowanie na transport Polska – USA wciąż rośnie.

Jesteśmy na to przygotowani, posiadamy ofertę zarówno dla osób prywatnych jak i klienta biznesowego.

Eksport?

Jeżeli szukasz stałej współpracy przy transporcie towarów Polska - USA skontaktuj się z nami.

Nasze centrum specjalizuje się w obsłudze mikrologistycznej firm – zadbamy o to żebyś wysyłał sprawnie i bez nerwów, zajmiemy się przygotowaniem do wysyłki, wyborem odpowiedniego środka transportu oraz wszelką dokumentacją. Z nami przesyłki zagraniczne do USA to czysta przyjemność.

Przesyłki międzynarodowe - o czym pamiętać?

 

Podczas wysyłki zagranicznej trzeba pamiętać o kilku aspektach – zaczynając od zróżnicowanych form adresów i kodów pocztowych po przepisy obowiązujące w danym kraju oraz regulacje dotyczące importu. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, aby cały proces przebieg bezproblemowo, a Twoja przesyłka z sukcesem dotarła do miejsca docelowego.

Wysyłając paczkę poza granicę Unii Europejskiej należy podać:
CO TO JEST? Dołącz szczegółowy opis zwartość paczki – niejasny lub zbyt ogólny opis jest jednym z najczęstszych powodów zatrzymania paczki przez organy celne i opóźnień w jej doręczeniu.
JAKI JEST CEL WYSYŁKI? - czy dany towar jest przeznaczony do sprzedaży, odsprzedaży, czy produkcji. Jeśli Twoja przesyłka to dokument, nie jest konieczne załączenie faktury handlowej.
Z CZEGO ZROBIONY JEST PRODUKT I GDZIE ZOSTAŁ WYKONANY? Podajemy kraj, w którym dany produkt został wyprodukowany.
WARTOŚĆ PRZESYŁKI - cena zakupu towaru jednostkowego, cena powinna być podana w walucie kraju, w którym go zakupiliśmy.

Należy szczególną uwagę zwrócić na odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie przesyłki - aby bez uszkodzeń dotarła do miejsca docelowego. Pamiętajmy, przesyłki międzynarodowe przechodzą podczas swojej drogi przez więcej par rąk. Po nadaniu przesyłki zagranicznej otrzymasz numer do jej monitorowania, dzięki czemu na bieżąco możesz śledzić jej drogę i w porę reagować, jeżeli zobaczysz coś niepokojącego.

przesyłka zagraniczna Bydgoszcz

Jaki jest koszt paczki do USA?

Nie posiadamy sztywnego cennika na przesyłki międzynarodowe, każda paczka jest inna, tak samo jak sytuacja oraz potrzeby klienta, dlatego, każdą paczkę wyceniamy indywidualnie.

Koszt przesyłki tak jak w przypadku wszystkich paczek uzależniony jest od kilku czynników:

  • wagi i wymiaru paczki - przedmioty, które zmieszczą się w standardowe opakowania kurierskie wyślemy szybko i bez dodatkowych opłat. Wysyłając rzeczy ponadwymiarowe lub przesyłką paletową musimy liczyć się z większymi kosztami.
  • czasu dostawy - jeżeli zależy nam na czasie i zdecydujemy się na ekspresową wysyłkę priorytetową- zostanie doliczona dodatkowa opłata.

Co można wysłać do USA?

Przed zapakowaniem paczki do Stanów upewnij się, że nie masz w niej nic niezgodnego z amerykańskimi przepisami celnymi.

Zabrania się transportu towarów:

  • niebezpiecznych - łatwopalnych i wybuchowych
  • nielegalnych - wyroby z dzikich zwierząt, używki

Zgłoszeniu podlegają kosztownościbiżuteria oraz towary luksusowe - należy je zgłosić i zostaną one przyjęte w trakcie odprawy celnej.

Niezastosowanie się do przepisów może skutkować odesłaniem paczki z granicy na koszt nadawcy!

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zawartości Twojej paczki - skontaktuj się z naszym centrum, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Przy przesyłkach zagranicznych współpracujemy z firmami kurierskimi FEDEX oraz UPS.

Niezależnie czy wysyłasz do rodziny, klientów, kontrahentów, postaw na gwarancję najwyższej jakości usług przy realizacji przesyłek międzynarodowych.

Sprawdź również przesyłki krajowe oraz paletowe!