Poligrafia

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości druku katalogów i  folderów, oferuje profesjonalny druk ulotek, teczek, wizytówek, kalendarzy (w tym polecamy szczególnie nasze kalendarze trójdzielnie), banerów, plakatów i naklejek. Oferujemy takżde litery z pleksi oraz gadżety reklamowe i wyrabianie pieczątek. Jesteśmy bydgoskim przedsiębiorstwem, dla którego poligrafia oznacza coś więcej niż tylko mechaniczne wykonywanie zleceń. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz krótkie terminy realizacji. 

Atuty MBE Bydgoszcz:

  • Najwyższa jakość oferowanych usług
  • Krótkie terminy realizacji
  • Stała opieka profesjonalistów
  • Konkurencyjne ceny

Usługi poligraficzne najwyższej jakości

W punktach MBE pracują profesjonaliści, którzy pomogą zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo drukowanie offsetowe i cyfrowe oraz kopiowanie zarówno czarno-białych, jak i kolorowych dokumentów. Realizujemy wydruki mało i wielkoformatowe w niewielkim i dużym nakładzie. Poligrafia to nasza pasja!

Zajmujemy się również przygotowaniem profesjonalnych materiałów szkoleniowych, papieru firmowego, roll-upów, artykułów reklamowych i znakowych i innych usług oraz produktów z zakresu poligrafii.  Do współpracy zapraszamy zarówno przedsiębiorców, jak i prywatnych klientów z Bydgoszczy, dla których liczy się wysoka jakość i niskie ceny usług poligraficznych.