GRAWEROWANIE LASEROWE W BYDGOSZCZY

Czym jest grawerowanie laserowe?

Grawerowanie laserowe służy do znakowania, identyfikacji, personalizacji oraz cięcia różnego rodzaju przedmiotów. Dzięki laserom można wygrawerować praktycznie dowolny wzór, a wybór materiałów, na których możemy wykonać grawerowanie laserowe jest naprawdę spory, co jest ogromną zaletą tej technologii. Uzyskany grawer jest precyzyjny, trwały i bardzo odporny na ścieranie. Nasza firma MBE Bydgoszcz wykonuje grawerowanie m.in. na papierze, gumie, skórze, laminacie, metalu i drewnie. Zajmujemy się również laserowym cięciem różnego rodzaju materiałów.

Grawerowanie Bydgoszcz - MBE (grawer laserowy)

 

CO MOŻEMY DLA WAS WYGRAWEROWAĆ?

Dzięki doświadczeniu oraz pokaźnemu zapleczu maszynowemu, możemy zaoferować Państwu profesjonalne laserowe grawerowanie w Bydgoszczy oraz ogromną różnorodność produktów, wysoką jakość i precyzję wykonania oraz konsultacje i pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. W zakresie grawerowania laserowego współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi jak i firmami m.in. z branży reklamowej, spożywczej, budowlanej czy motoryzacyjnej. Z usług grawerowania w MBE Bydgoszcz skorzystasz, jeżeli potrzebujesz tabliczki znamionowej na maszynę lub szukasz unikatowego prezentu na rocznice ślubu – możliwości jest naprawdę wiele. 

Produkty, na których można grawerować

Przykłady, na które pozwalają nam możliwości lasera: pieczątki, ograniczniki, osłony, produkty promocyjne, gadżety reklamowe, nagrody, trofea, dyplomy, szyldy, oznakowania, reklamy wewnętrzne i zewnętrzne, personalizowane prezenty, rękodzieło i wiele więcej…