Pieczątki - Bydgoszcz

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór pieczątek oraz urządzeń znakujących, dzięki czemu bez problemu znajdziesz to czego szukasz i idealnie dopasujesz pieczątkę do swoich aktualnych potrzeb. 

Wyrabianie pieczątek marki COLOP w Bygoszczy

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem pieczątek oraz stempli marki COLOP, a oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie najwyższe standardy. 

Wyrabianie nowoczesnych pieczątek

Na bieżąco uzupełniamy swój asortyment oraz usługi o nowości ze świata pieczęci i stempli, u nas wyrobisz pieczątkę z ochroną antybakteryjną, pieczątki ekologiczne czy  wielokolorowe…

Specjaliści z naszego bydgoskiego centrum wykonają zarówno pieczątkę jak i jej projekt. Od Ciebie potrzebujemy tylko dane, które mają się na niej znaleźć – w zamian otrzymasz kilka projektów do wyboru. Po akceptacji jednej z wersji szybko i sprawnie przechodzimy do realizacji. 

Asortyment pieczątek MBE Bydgoszcz

- pieczątki biurowe z serii Printer – jest to wszechstronna oferta pieczątek samotuszujących, dająca nam pełen wybór, formatów- od małych, poręcznych po wielkie, obszerne oraz kształtów - od okrągłych, przez owalne czy nawet trójkątne. W tej serii znajdziemy również numeratory, pieczątki z hasłem oraz wersję PRINTER mini.

- Pieczątki flashowe EOS – jest to seria nowoczesnych i ergonomicznych pieczątek flashowych, zaprojektowana do stemplowania wyraźnych odbić. Są szybkie w wykonaniu i dostępne praktycznie „na poczekaniu”.

- Pieczątki kieszonkowe – tak zwane Pocket Stamps są wielofunkcyjne i zawsze z Tobą - na biurku, w biurze, w podroży - w kieszeni, na smyczy lub przy kluczach. 

- Pieczątki szkieletowe – są to niezawodne automaty do zadań specjalnych, o rożnym przeznaczeniu: od mocnych, niezwykle trwałych modeli Expert Line i Classic Line polecanych do bardzo intensywnego użytkowania, po lekkie automaty Office Line.

Daj się zaskoczyć dzięki pieczątkom z MBE Bydgoszcz

- Drukarenki – dzięki drukarenkom możesz wyrazić siebie i zrobić wrażenie na innych. Są to pieczątki łączące w sobie automat samotuszujący z możliwością tworzenia własnej, indywidualnej treści.  Dostępne są w wersji automatów biurowych jak również kieszonkowych pieczątek osobistych. 

Pieczątki Green Line - to pieczątki dla tych, którzy w każdym swoim działaniu dbają o środowisko, nawet jeżeli chodzi o wybór pieczątki! Green Line to seria samotuszująca, do której wykonania wykorzystywane są materiały z recyklingu. Tworzywa odzyskane w tej pieczątce stanowią co najmniej 65% - 80%!

- Pieczątki Microban® - to pieczątki posiadające innowacyjną ochronę antybakteryjną.

Dzięki wbudowanej ochronie antybakteryjnej Microban, użytkownik jest zdecydowanie mniej narażony na namnażanie się szkodliwych bakterii oraz pleśni. 

Ta technologia wraz z codziennymi czynnościami utrzymywania czystości pozwala podnieść standardy sterylności i dostarczyć dodatkową ochronę wszędzie tam, gdzie się ją stosuje. 

- Stemple taśmowe - tradycja połączona z najwyższą jakością. To dostępne jako datowniki i numeratory, stemple z taśmami, stosowane z odrębną poduszką tuszującą.  

- Suchy stempel – dzięki niemu uzyskasz nowoczesny i praktyczny wygląd. Suchy stempel to subtelna pieczęć tłoczona, która podkreśla rangę dokumentów oraz zabezpiecza dokument przed kopiowaniem. 


- Kołyska metalowa XXL / XL - jest wykonana w całości z metalu. Składa się z uchwytu oraz zaokrąglonej podstawy, na której montowana jest płytka tekstowa.  Idealna do wielkoformatowych powierzchni takich jak opakowania, tkaniny czy palety.

 

Dla miłośników eleganckiej klasyki – proponujemy gryfy, kołyski drewniane oraz referentki. 


Znalazłeś to czego szukasz?

Wybierz dział, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółami danego produktu.