Wizytówki


WIZYTÓWKI BYDGOSZCZ -  SKROJONE NA MIARĘ


W MBE Bydgoszcz jesteśmy przekonani, że nic nie jest w stanie zastąpić tradycyjnej wizytówki! Dzięki temu małemu kawałkowi papieru możemy dać się poznać szerokiemu gronu klientów oraz nawiązać z nimi stałe relacje biznesowe. Aby jednak tak się stało, wizytówka musi się w jakiś sposób wyróżnić, nie możemy pozwolić na to, aby zaginęła niezauważona wśród innych materiałów reklamowych. Pragniemy, aby tworzone przez Mail Boxes Bydgoszcz wizytówki robiły wrażenie, przykuwały uwagę i co najważniejsze zapadały w pamięć! Dlatego przykładamy ogromną wagę do wszystkich aspektów związanych z powstawaniem wizytówki. Zaufaj naszemu centrum i ciesz się niebanalną wizytówką skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

wizytowki Bydgoszcz

wizytowki BydgoszczWizytówki Bydgoszcz – różne propozycje wykonania

Zacznijmy od tego na czym wydrukowana ma być nasza wizytówka, czyli od PAPIERU.

Jeżeli lubisz klasykę i sprawdzone rozwiązania wybierz – PAPIER STANDARDOWY  

Cenisz sobie trwałość i niepowtarzalny wygląd? PAPIER MULTILOFT będzie dla Ciebie idealny! Dzięki temu rozwiązaniu uzyskasz 4-warstwowe wizytówki do zadań specjalnych. Pomiędzy wierzchnimi warstwami papieru – w wersji białej, perłowej lub kraft - znajduje się tak zwany rdzeń, który dostępny jest aż w 10 kolorach! 

Elegancja sama w sobie – postaw na PAPIER OZDOBNY. Ta wersja wizytówki nie wymaga dodatkowych uszlachetnień. To papier gra tu główną rolę.

Teraz format…

Najbardziej popularne i sprawdzone rozwiązanie to WIZYTÓWKI STANDARDOWE w formacie 85 mm x 55 mm lub 90 mm x 50 mm. Wręczając rozmówcy ten prostokątny kawałek papieru dajesz mu jednocześnie komunikat o swojej stabilności i pewności.

Jeżeli dasz się ponieść wyobraźni, chcesz zaznaczyć swoją kreatywność, poprzez wizytówkę przekazać wartości jakie niesie Twoja firma lub po prostu wyróżnić się kształtem to mamy dla Ciebie WIZYTÓWKI KWADRATOWE

Mała, ciekawa i z dziurką lub bez? Taka może być Twoja WIZYTÓWKA w formie METKI. Dostępna w formacie 65 cm x 65cm lub 85 cm x 25 cm. 

Czas na dekoracje! 

W przypadku wizytówki dekoracje to jej uszlachetnienia.

Zamień wizytówki w małe dzieło sztuki - i to wszystko w Bydgoszczy!


Lakier UV 3D - to dodatkowa warstwa wypukłego lakieru nakładana na wybrane elementy projektu graficznego wizytówki pokrytej folią Mat lub Soft Touch. Dzięki temu zabiegowi uzyskamy widoczną oraz delikatnie wyczuwalną w dotyku strukturę 3D. Bez wątpienia w efekcie końcowym do naszych rąk trafi ekskluzywna wizytówka.  


Folia Soft Touch - jest to miękka i matowa folia, która jest bardzo delikatna w dotyku – porównywana często do aksamitu. Folia ta nie tylko daje niesamowity efekt wizualny, podbijając dodatkowo kolorystykę nadruku, ale także chroni wizytówkę przed ścieraniem czy wilgocią. 

Dużym plusem folii Soft Touch jest to ze można po niej pisać! Przez co idealnie nada się jako karnet czy karta stałego klienta. 


Złocenie - to uszlachetnienie z efektem WOW! Z czym nam się kojarzy złoto? Z pewnością będzie to luksus i ekskluzywność. Pozwól by Twoja wizytówka właśnie taka była. Sam możesz wybrać które elementy wizytówki mamy pokryć maską złotego uszlachetnienia. Daj się zapamiętać wywołując u swoich klientów błysk w oku!

wizytowki Bydgoszcz

Wizytówki złocone - Bydgoszcz

 

WIZYTÓWKI BYDGOSZCZ - NOWOŚĆ! 


Wizytówki NFC - idąc z duchem czasu sięgamy po najnowsze rozwiązania z dziedziny IT. Dzięki zastosowaniu NFC możesz stworzyć nowoczesny wizerunek swojej firmy, a Twoja wizytówka będzie ciekawostką, która zostanie w pamięci. 

Jak to działa? Wystarczy zbliżyć taką wizytówkę do telefonu, a ona dzięki wbudowanej, niewidocznej antenie prześle nam kontakt telefoniczny lub przekieruje nas na zaprogramowaną stronę.

Co dokładnie możemy umieścić na wizytówce NFC?  

Kontakt w książce telefonicznej lub łącze do strony internetowej, mapy, nawigacji, profilu społecznościowego, filmu, pliku oraz łącze do ściągnięcia aplikacji.  Jak widać możliwości jest naprawdę wiele - sprawdź je z nami i stwórz swoje wymarzone wizytówki w Bydgoszczy. 


Wyjątkowa jakość realizacji - wizytówki Bydgoszcz

Nasza bydgoska firma to nie tylko najwyższa jakość wykonania, którą cechują się wyprodukowane przez nas wizytówki. Spośród konkurencji wyróżnia nas znakomite zorganizowanie – każde zlecenie realizujemy najszybciej jak to możliwe. Przykładamy też ogromną wagę do potrzeb naszych klientów, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani większym nakładem lub ofertą indywidualną, zapraszamy do kontaktu.

 Zapytaj o produkt