Przesyłki paletowe


Przesyłki paletowe to rozwiązanie nie tylko dla przemysłu czy wysyłek hurtowych, to idealny i skuteczny transport, pojedynczych przedmiotów wielkogabarytowych, których wysyłka nie jest możliwa metodą tradycyjną. Z MBE otrzymasz indywidualne podejście oraz stałe wsparcie. Pomożemy w zarządzaniu przestrzenią, procedurach załadunku oraz rozładunku magazynowego. Wysyłka palet nigdy nie była łatwiejsza! 


Co przewozi się na paletach?

Na paletach przewozimy przedmioty, które są problematyczne ze względu na swoją wagę, rozmiar lub ilość. Do takich rzeczy należą m.in. materiały budowlane, meble, sprzęt elektroniczny, itp.

Dzięki usługą paletowym przeprowadzka do nowego mieszkania czy biura może odbyć się naprawdę sprawnie i bezpiecznie. 

Wielu przedsiębiorców korzystając z możliwości przesyłek paletowych zarówno krajowych jak i zagranicznych rozwinęło swoje biznesy i wykonali wielki krok naprzód. 

Przesyłki paletowe – co musisz wiedzieć?

Planując przesyłkę paletową zwróć uwagę na kilka aspektów: 

Jakość palety. To od materiału z jakiego została wykonana paleta, a co za tym idzie od jej wytrzymałości zależy bezpieczeństwo naszej przesyłki. Rodzaj palety - europaleta, półpaleta a może paleta o niestandardowych wymiarach, pamiętaj o dopasowanie jej wielkości i wytrzymałości do parametrów wysyłanego towaru. Właściwe spakowaniu ładunku – to na wysyłającym spoczywa pełna odpowiedzialność za odpowiednie przygotowanie towaru do wysyłki, by nie wystawał on za paletę, był odpowiednio przymocowany…

NAJWAŻNIEJSZE - Brak zmartwień - wcale nie musisz się tym wszystkim przejmować! To bez znaczenia czy wysyłasz szafkę, drukarkę czy sto worków z piaskiem - zostaw to nam! W MBE zajmiemy się wszystkim fachowo i profesjonalnie. 

 

Profesjonalna wysyłka palet

Przy wysyłkach paletowych współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi.

Znajdziemy paletę dostosowaną do Twoich potrzeb i zajmiemy się wszystkim kompleksowo - dobierzemy odpowiedniego przewoźnika, przygotujemy i spakujemy towar oraz zrobimy wszystko, aby transport przebiegł bez zakłóceń. 

  

Międzynarodowe wysyłki palet

Zarządzanie przesyłkami to nasza specjalność. Dlatego dla swojego spokoju, międzynarodowe przesyłki paletowe powierz MBE! Współpracujemy z firmy transportowymi działającymi na całym świecie - Europa, Azja, Ameryka, Oceania, Afryka. 

Z przyjemnością zajmiemy się również formalnościami administracyjnymi i celnymi Waszej przesyłki zagranicznej.

 

 Zapytaj o produkt