Plakaty


Plakaty Bydgoszcz

Przyciągaj spojrzenia i bądź widoczny!

Plakaty to powszechna i doskonała forma reklamy. Dobrze zaprojektowany i wyeksponowany plakat, powieszony w odpowiednim miejscu, trafia do bardzo dużej liczby odbiorców. Doskonale nada się do powieszenia, wyklejenia oraz umieszczenia w witrynie.

 

 

Plakaty Bydgoszcz - druk plakatów

 

Druk plakatów w Bydgoszczy

Oferujemy duży wybór rodzajów plakatów w Bydgoszczy - zobacz przykładowe formaty druku plakatów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informację na temat wyceny i zlecić nam projekt.

Plakaty – sposób nadruku

Plakaty drukujemy na papierach powlekanych o grubości od 130 g do 350 g. Dostępne jest wykończenie zarówno w połysku, jak i w macie, co pozwala dopasować elementy reklamowe do identyfikacji wizualnej. Na życzenie klienta możemy wydrukować plakaty jedno- oraz dwustronnie.

Plakaty - format

Standrdowe formaty:

A3 (297x420 mm)

A2 (420 x 594 mm)

A1 (594 x 841 mm)

B3 (353 x 500 mm)

B2 (500 x 707 mm)

B1 (707 x 1 000 mm)

B0 (1 000 x 1 414 )

 

Projekt plakatów

Uważasz, że plakaty doskonale sprawdzą się w przypadku promocji Twojego wydarzenia, a nie masz projektu? Nasz zespół Ci w tym pomoże. Przygotujemy grafikę, która odzwierciedli to, co chcesz przekazać klientom, przyciągnie wzrok i zapadnie w pamięć. Dzięki nam informacja o wydarzeniu dotrze do wszystkich zainteresowanych odbiorców, a plakaty będą stanowiły ciekawą pamiątkę.

 

Nie znalazłeś formatu którego, szukasz?

Przygotujemy format dopasowany do twoich potrzeb! 

 Zapytaj o produkt