Etykiety samoprzylepne


Zastosowanie i możliwości etykiet samoprzylepnych zależą tylko i wyłącznie od wyobraźni i preferencji kupującego, nic więc dziwnego, że ich popularność stale rośnie. 

Etykiety samoprzylepne to bardzo wygodny i wielofunkcyjny produkt, stosowany głównie w branżach przemysłowych jako etykiety produktowe, które mogą nieść za sobą funkcję informacyjną, ostrzegawczą czy reklamową.

Naklejki - etykiety służą do szybkiej i zwięzłej komunikacji. Zazwyczaj mają prostą i bardzo wyrazistą formę graficzną. 

 

Jakby się przez chwilę zastanowić- czy przychodzi Wam do głowy jakiś produkt, który nie posiada etykiety?  

Etykiety samoprzylepne coraz częściej znajdziemy również na paczkach, przesyłkach, listach jest to elegancki sposób na zadbanie o wizerunek firmy. Prawda, że przesyłki nadrukowanym na etykiecie adresem i oklejone własnymi etykietami wyglądają bardziej profesjonalnie?

Zastosowanie etykiet samoprzylepnych to strzał w dziesiątkę, jeśli planujecie jakąś promocję, kampanię sezonową, konkurs, dzięki etykietom nie jest konieczna zmiana całego opakowania. 

 

Oferujemy możliwość zaprojektowania wzoru na etykietę/naklejkę według indywidualnego zamówienia! Tak, pamiętajcie o dobrym projekcie.To bardzo ważne, ponieważ odpowiednia grafika może zmienić prostą nalepkę w efektowny i skuteczny komunikat, który umieścimy w widocznych miejscach np. produkcie, jego opakowaniu, przesyłce.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy dostępne formaty naklejek oraz etykiet samoprzylepnych. 

- ETYKIETY PAPIEROWE PROSTOKĄTNE/KWADRATOWE - różne rozmiary 

- ETYKIETY PAPIEROWE OKRAGŁE - o średnicy: 4 cm i 6 cm 

- NAKLEJKI NA FOLI SAMOPRZYLEPNEJ - dowolny kształt - cięte po obrysie

- NAKLEJKI 3D - samoprzylepne naklejki zalane poliuretanową żywicą 

 

Etykiet papierowe, samoprzylepne, matowe lub błyszczące.

PROSTOKĄTNE - drukowane na arkuszu A4

OKRĄGŁE - drukowane na arkuszu A4

 

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE Z ROLKI

Etykiety termiczne na rolce do etykiet / kodów kreskowych. Mocny klej kauczukowy zapobiegający odklejaniu się etykiet. Bardzo istotne m.in. dla etykiet kurierskich / logistycznych, aby przesyłka nie pozostała bez etykiety. Lepiej trzyma również w niskich temperaturach.


NAKLEJKI 3D

Samoprzylepna etykieta zalana przezroczystą, poliuretanową żywicą.  Zabieg ten daje niepowtarzalny, luksusowy, trójwymiarowy wygląd oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Nalepki 3D są odporne na wilgoć, promieniowanie UV a także na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie nadają się jako znaki firmowe dla wszelkiego rodzaju produktów: komputerów, samochodów, mebli, sprzętu elektronicznego, AGD itp.

 Zapytaj o produkt