Kalendarze


Jeśli poszukujesz praktycznej, a jednocześnie eleganckiej reklamy swojej firmy, to koniecznie sprawdź naszą ofertę na kalendarze. Znajdziesz w niej produkty na miarę swoich potrzeb, które jesteśmy w stanie spersonalizować pod wieloma względami. Bez względu na to, jakiego typu kalendarze oraz w jakiej ilości są Ci potrzebne, chętnie przygotujemy wstępną wycenę po otrzymaniu niezbędnych informacji.

 

Uważamy, że nasz kalendarz to dobry pomysł na:

  • firmowy gadżet, 
  • reklamę usług i produktów,
  • prezent dla pracowników i kontrahentów,

KTÓRY PRZYDAJE SIĘ PRZEZ CAŁY ROK!

 

W naszej ofercie posiadamy kalendarze: 

 • jednodzielne 
 • trójdzielne
 • spiralowane
 • listkowe 
 • biurkowe 
 • podkłady na biurko- biuwar 

 

KALENDARZE JEDNODZIELNE 

To czytelne i przejrzyste kalendarium, idealne dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i dysponują niewielką przestrzenią do aranżacji. Dodatkowo kalendarze są przystosowane do tego, aby nadać ich indywidualnego charakteru, umieszczając swoją grafikę.  

Wybierz, wersję:

- standardowa

- premium (z kaszerowaną główką) 

 

KALENDARZE TRÓJDZIELNE 

Są wprost idealne do pomocy w organizacji i w zarządzaniu czasem! To ulubiony kalendarz, który ma swoje zasłużone miejsce w każdym biurze. Dzięki trzem skrzydłom widzimy trzy kolejne miesiące, co sprawia, że bez problemu spojrzymy na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość!

Nie przejdziesz obok niego obojętnie! Wzrok przyciąga kolorową główką i firmowo zadrukowanym podkładem!

Kalendarze trójdzielne możesz jeszcze bardziej spersonalizować, wybierając kolor kalendariów i okienek oraz decydując się na uszlachetnienie główki lakierem wybiórczym i foliami! 

 

KALENDARZE SPIRALOWANE 

Klasyczne kalendarze do powieszenia na ścianie, dostępne w wielu formatach i rozmiarach. Dzięki nim czas zawsze można mieć „na oku”! Jest to sprawdzony wybór i jedna z najpopularniejszych form reklamy firmy.

Ten kalendarz się nie nudzi! W każdym miesiącu możesz mieć inną grafikę, a upływający czas będzie mijał na przekładaniu kolejnych kart kalendarza.

Twój wybór- ilość dostępnych uszlachetnień w tym lakier high UV gloss i soft touch coating pozwolą Ci na stworzenie kalendarza premium.

 

KALENDARZE LISTKOWE

To kalendarze w wersji mini! Ten popularny format kalendarza swoim rozmiarem przypomina wizytówkę. Zmieści się w portfelu, dzięki czemu czas masz zawsze pod ręką!

Zaokrąglone rogi sprawiają, że kalendarzyki wyglądają elegancko i są trwalsze. Klienci doceniają użyteczność gadżetu, często korzystając z kalendarza i mają zawsze przy sobie kontakt do Twojej firmy.

W zależności od nadruku z drugiej strony mogą mieć różne zastosowania. Mogą służyć jako karty stałego klienta czy kupony zniżkowe. 

 

Dostępne uszlachetnienia:

- folia mat

- folia błysk

 

KALENDARZE BIURKOWE 

Są bardzo podręczne i funkconalne.

Dobrze zorganizowane miejsce pracy musi posiadać kalendarz biurkowy! Stanowi on rolę podręcznego organizera, a dodatkowo, dobrze zaprojektowany, może stać się ciekawym detalem będącym całoroczną reklamą Twojej firmy. 

Ze względu na swoją specyficzną budowę, kalendarze biurkowe pozwalają na wykonanie nadruku po obu ich stronach. Dzięki temu uzyskasz jeszcze ciekawszy, przyciągający wzrok efekt.

 

PODKŁADY NA BIURKO - BIUWAR

Znasz to uczucie, kiedy potrzebujesz coś pilnie zapisać, ale nie masz gdzie?
Dzięki podkładom na biurko możesz zapomnieć o tym problemie!

Dodatkowo Twoja firma będzie zawsze w zasięgu wzroku, a można nawet powiedzieć, że bezpośrednio pod ręką. Kalendarze tego typu są niezwykle praktyczne i cieszą się dużym zainteresowaniem pracowników. 

Notatnik + kalendarz pod ręką = idealne rozwiązanie! 

 

Dostosuj biuwar do swoich potrzeb i wybierz:

- format

- rodzaj papieru 

- sposób klejenia 

- ilość kart 

- liczbę projektów 

 

 

 Zapytaj o produkt