Kalendarze


Oferta kalendarzy w Bydgoszczy

Promuj swoją ofertę cały ROK! Jeśli poszukujesz uniwersalnej, a jednocześnie eleganckiej reklamy swojej firmy, to koniecznie przejrzyj znajdujące się w naszej ofercie kalendarze. 

Kalendarze to praktyczny gadżet znany już od dawna, który rewelacyjnie sprawdzi się jako nośnik reklamowy i dzięki niemu zyskujesz świadomość marki i jej rozpoznawalność przez okrągły rok.

Wszystkie oferowane kalendarze możesz spersonalizować w taki sposób, aby odpowiadały Twoim wymaganiom i potrzebom. Jesteśmy w stanie przygotować kalendarze w Bydgoszczy z nawet najbardziej oryginalnymi nadrukami.

Kalendarze - cennik

Po otrzymaniu niezbędnych informacji chętnie przygotujemy wstępną wycenę realizacji. 


Kalendarz to wyśmienity pomysł na:

 • firmowy gadżet, 
 • reklamę usług i produktów,
 • prezent dla pracowników i kontrahentów

Wybierz kalendarz, który najbardziej do Ciebie pasuje! 


W naszej ofercie posiadamy kalendarze: 

 • kalendarze jednodzielne Bydgoszcz

 • kalendarze trójdzielne Bydgoszcz

 • kalendarze spiralowane Bydgoszcz

 • kalendarze listkowe Bydgoszcz

 • kalendarze biurkowe Bydgoszcz

 • kalendarze typu podkłady na biurko – biuwar 

   

Nasze centrum MBE może przygotować dla Państwa projekt, druk oraz wysyłkę kalendarzy z Bydgoszczy do dowolnej lokalizacji. 

Kalendarze Bydgoszcz - kalendarz typu biuwar

Kalendarze - kalendarz stojący - MBE Bydgoszcz

Kalendarze biurkowe - MBE Bydgoszcz

Kalendarze Bydgoszcz

Kalendarze Bydgoszcz

Kalendarze trójdzielne - Bydgoszcz

Kalendarze Bydgoszcz

KALENDARZ JEDNODZIELNY - PERFEKCYJNY MINIMALIZM

To czytelne i przejrzyste kalendarium, idealne dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i dysponują niewielką przestrzenią do aranżacji. Naszym produktom nadać można wyjątkowego charakteru, umieszczając na nich wybraną przez siebie grafikę.

Oferujemy wersję:

  • standardową
  • premium (z kaszerowaną główką) 

 

KALENDARZ TRÓJDZIELNY - BYDGOSZCZ - BIUROWY „MUST HAVE” 

Jest to jeden z najpopularniejszych kalendarzy, który ma swoje zasłużone miejsce w każdym biurze. Dzięki trzem skrzydłom nie trzeba przekładać kartek, żeby spojrzeć na rozkład dni w następnym, lub poprzednim miesiącu.

Ten rodzaj kalendarza zawdzięcza swoją popularność wygodzie oraz dużej powierzchni reklamowej - możliwy zadruk na główce, plecach oraz między kalendariami.

Kolorowa główka oraz firmowo zadrukowany podkład zdecydowanie przyciągają wzrok!

Kalendarze trójdzielne drukowane w naszym centrum w Bydgoszczy można dodatkowo spersonalizować, wybierając: kolor kalendariów, kolor okienek, uszlachetnienie główki kalendarza (lakier wybiórczy, folia)  

 

KALENDARZ SPIRALOWANY - DLA NIEZDECYDOWANYCH

Tak, tu nie musisz decydować się na jedno zdjęcie. Ten kalendarz się nie nudzi! Kartę każdego miesiąca można zadrukować inną grafiką, a ilość dostępnych uszlachetnień, w tym lakier high UV gloss i soft touch coating, pozwolą stworzyć kalendarz PREMIUM.

To atrakcyjna dekoracja, którą Twoi pracownicy, partnerzy czy klienci chętnie powieszą w domu lub biurze. 

Kalendarz spiralowany do powieszenia na ścianie, dostępny jest w wielu formatach i rozmiarach. To sprawdzony wybór i jedna z najpopularniejszych form reklamy firmy.

 

KALENDARZ LISTKOWY – NIE ZAWSZE WIELKOŚĆ MA ZNACZENIE

To kalendarze w wersji mini! Kalendarz listkowy swoim rozmiarem przypomina wizytówkę. Bez problemu zmieści się w portfelu, dzięki czemu zawsze możemy mieć go pod ręką. Zaokrąglone rogi sprawiają, że kalendarzyki wyglądają elegancko i są trwałe. Klienci z pewnością docenią użyteczność gadżetu oraz jego poręczność.  W zależności od nadruku na rewersie, znajdują różne zastosowania. Kalendarze tego typu mogą służyć jako karty stałego klienta czy kupony zniżkowe. Dodatkowo możemy je wzbogacić o uszlachetnienie dodając folię matową lub błyszczącą. 


KALENDARZ BIURKOWY - MAŁY POMOCNIK

Ten mały gadżet zdecydowanie pomaga w zorganizowaniu miejsca pracy. Stanowi on rolę podręcznego organizera, jest bardzo poręczny i funkcjonalny. Co najważniejsze, dobrze zaprojektowany kalendarz biurkowy, może stać się ciekawym detalem będącym całoroczną reklamą Twojej firmy. 

Ze względu na swoją specyficzną budowę, kalendarze biurkowe pozwalają na wykonanie nadruku po obu ich stronach. W efekcie uzyskujemy bardzo ciekawy i przyciągający wzrok produkt reklamowy.


PODKŁADY NA BIURKO/ BIUWAR - 5 w 1

To idealne rozwiązanie dla każdego, kto nieustannie zapisuje ważne informacje na gubiących się co chwilę karteczkach. Posiadając biuwar szybko zapomnisz o tym problemie!

Jest to niebywale praktyczne połączenie kalendarza z innymi praktycznymi funkcjami. Co coś więcej niż kalendarz! To kalendarz, podkład na biurko, notatnik, planer oraz doskonała reklama w jednym!

W tym przypadku dobry projekt to taki, który jest przejrzysty, przykuwający uwagę, ale jednocześnie dobrze komponuje się z kalendarium oraz notatnikiem. Funkcjonalność przede wszystkim!

Decydując się na podkład biurkowy możemy dostosować jego format, rodzaj papieru, sposób klejenia oraz ilość kart.


GWARANCJA SATYSFAKCJI 

Kalendarze robione przez nasze bydgoskie centrum polografii MBE to produkty najwyższej jakości, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy mnóstwo możliwości personalizacji, dzięki czemu każdy przygotowany przez nas produkt jest unikalny i dopasowany do specyficznych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

 

 Zapytaj o produkt