Litery z plexi


Pleksi (litery z pleksi) - MBE Bydgoszcz

Plexi (pleksi) Bydgoszcz

Litery z pleksi - niezwykły rodzaj dekoracji

Elementy wycięte z plexi, z uwagi na dużą odporność termiczną oraz mechaniczną, można z powodzeniem montować na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Plexiglass może występować w postaci barwionej lub przezroczystej, która doskonale imituje szkło, dzięki czemu nadaje wyjątkowego wyglądu wnętrzom, także w formie niewielkiej dekoracji. To niezwykle elastyczny materiał, który pozwala na wykonanie nawet niezwykle wymyślnych projektów. Świetna sprawdzi się do przygotowanie logo lub prestiżowego oznaczenia budynku lub wnętrza firmy. 

Plexi w połączeniu z innymi materiałami

Plexi można również zastosować w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak styrodur, PCV, Dibond, aluminium oraz wiele innych. Ze szkła akrylowego tworzymy materiały reklamowe, szyldy, tabliczki przydrzwiowe, litery płaskie oraz przestrzenne itp. Na życzenie jesteśmy w stanie przygotować dowolny kształt i rozmiar liter. Zadbaj o doskonałą promocję swojej firmy, postaw na stworzoną w naszej bydgoskiej pracowni reklamę z plexi.

 

 

 

 

Ile kosztuje wykonanie reklamy plexi (pleksi) w Bydgoszczy? 

Nie ma sztywnych cen, gdyż relizacje z plexi, przygotowanie projektu i liter to zawsze zlecenie, które wyceniamy indywidualnie, biorać pod uwagę Państwa potrzeby, zastosowane materiały oraz wymagania projektowe. Zapraszamy dpo kontaktu z MBE Bydgoszcz, abyśmy przygotowali dla Państwo dokładną wycenę.

Jakie są korzyści ze stosowania liter i wyrobów z plexi?

Używanie liter z plexi w firmie może przynieść Ci szereg korzyści. Takie litery są bardzo trwałe, łatwe do instalacji i modyfikacji oraz bardzo widoczne dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi. Można je używać, aby estetycznie oznaczać drzwi wejściowe lub oddzielać różne części pomieszczeń w biurze i firmie.

Litery pleksi mogą również być dodane jako element dekoracyjny, aby zapewnić elegancki wygląd całemu budynkowi. Ważniejsze jest to, że jeśli chodzi o branding firmy, litery Plexi oferują sposobność na podkreślenie towarów lub usług Twojej firmy – nawet bez konieczności uciekania się do tradycyjnych reklam.

Wyroby z plexi to świetny sposób, aby wyróżnić się i podkreślić swoje wypowiedzi. Można je używać na ścianach, biurkach, a nawet sufitach. Mają one różne dodatkowe korzyści:

1. Wyglądają efektownie – litery i loga z plexi są dostępne w różnych kształtach i kolorach, co zapewnia imponujący wygląd każdemu pomieszczeniu. Mogą być one ustawione jako pojedyncze litery lub jako człony słowa tworzące zdanie lub hasło.

2. Wyroby z plexi są trwalsze niż większość innych materiałów dekoracyjnych, takich jak farby. Są odporne na wilgoć i promieniowanie UV i nie tracą swojego atrakcyjnego wyglądu przez długi czas.

3. Relatywnie łatwa Instalacja - litery i wyrobi z plesci szybko i łatwo się montuje, dlatego mogą być dodane do pomieszczeń bez dużego nakładu pracy lub czasu.

4. Elastyczność przy doborze - plexi można modyfikować według Twoich potrzeb za pomocą projektu oraz specjalistycznych maszyn drukarskich do 3D i CNC. Oznacza to, że możesz mieć stylizowane literki do specyficznych potrzeb Twojej firmy czy też eventu lub imprezy okolicznościowej.

Z wielką uwagą podchodzimy do realizacji nawet najbardziej kreatywnych pomysłów naszych Klientów z wykorzystaniem plexi.Zapytaj o produkt