Tabliczki znamionowe


 

tabliczki znamionowe Bydgoszcz

Tabliczki znamionowe to element, który często nie jest widoczny na pierwszy rzut oka w codziennym funkcjonowaniu, ale jest on niezwykle istotny.

Tabliczki znamionowe pełnią ważną rolę informacyjną, są podstawą bezpiecznego użytkowania maszyn, urządzeń, silników czy specjalistycznych pomieszczeń, tych zastosowań jest naprawdę wiele.

Pełniąc tak ważną funkcję, tabliczki znamionowe powinny być przede wszystkim trwałe, solidne i czytelne – właśnie takie tabliczki znamionowe wykonujemy dla Państwa w naszym centrum MBE w Bydgoszczy.

Oznaczenia tabliczek zawierają istotne informacje dotyczące m.in. parametrów, warunków pracy, sposobów podłączenia urządzeń. Dlatego taki opis musi być bardzo trwały i czytelny mimo upływu lat i niezależnie od warunków środowiska.

Świadomi tego w Mail Boxes Etc. Bydgoszcz produkujemy tabliczki znamionowe z materiałów odpornych na działanie szeregu czynników – promieniowania UV, bardzo niskiej i bardzo wysokiej temperatury, wilgoci, korozji.

Do produkcji tabliczek znamionowych używamy wysokiej jakości laminatu przemysłowego, aluminium anodowanego oraz stali.

Znakowanie natomiast wykonujemy metodą grawerowania laserowego, co pozwala na precyzyjne wykonanie opisu wedle specyfikacji klienta oraz daje gwarancję jego trwałości.

Grawer może zawierać tekst, logo oraz grafikę.

W naszym centrum w Bydgoszczy jesteśmy w stanie przygotować tabliczkę do rozmiaru 600 mm x 300 mm!

Znajdziesz u nas również tabliczki do użytku wewnętrznego, które wykonujemy z laminatów grawerskich oraz folii.

Oprócz samego wykonania tabliczki znamionowej, w MBE Bydgoszcz zajmujemy się również kompleksowym doradztwem oraz projektowaniem.

Taki projekt możemy wykonać zgodnie z wytycznymi klienta lub np. na podstawie przesłanych zdjęć czy skanów.

W MBE Bydgoszcz posiadamy bogate doświadczenie w grawerowaniu tabliczek znamionowych, które przekłada się na jakość wykonanych produktów.

Wykorzystują najnowocześniejsze technologie, dajemy gwarancję trwałości, staranności i precyzji wykonania.

Zamów tabliczki grawerowane i ciesz się ich funkcjonalnością przez wiele długich lat.Zapytaj o produkt