COLOP EOS 40


Oferujemy niezawodną pieczątkę firmy COLOP. Jest to model klasyczny z najnowszej serii EOS. Jest to niezawodna pieczątka flashowa, o niesamowicie wyraźnej jakości odbicia. Niezwykle praktyczna. Pomimo małych rozmiarów obudowy posiada tak samo duży tuszownik jak w klasycznych modelach. Twoje logo na pieczątce to żaden problem - wyróżnij się!

Prześlij nam dane, które chciałbyś umieścić na swojej pieczątce, a my odeślemy Ci zwrotnie naszą propozycję projektu. Jeżeli posiadasz własny projekt w .cdr to poprostu prześlij go nam!

Dzięki lekkiej formie COLOP EOS jest bardzo poręczny i doskonale sprawdza się zarówno podczas użytkowania jak i transportu. Kształt oprawy idealnie dopasowany do dłoni gwarantuje wykonanie precyzyjnego, ostrego odbicia. Górna część oprawy została wyposażona w okienko indeksujące o dużej powierzchni. Przestrzeń bardzo wyraźnie prezentuje odbicie treści ułatwiając wybór odpowiedniej pieczątki spośród kilku leżących w jednym miejscu. Dodatkowo, w przypadku treści z logotypem, karteczka indeksująca pełni funkcję reklamy poprzez stałą prezentację znaku graficznego w widocznym miejscu.

 

 

WYMIAR ODBICIA:
szer. 59mm, wys. 23mm

 

DOSTĘPNE KOLORY ODBICIA: CZARNY, ZIELONY, FIOLETOWY, CZERWONY, GRANATOWY

Zapytaj o produkt