Kalendarze Trójdzielne


 

 

Kalendarze trójdzielne Bydgoszcz

Kalendarze trójdzielne - BYDGOSZCZ - BIUROWY „MUST HAVE”

W naszym biurze w Bydgoszczy zaprojektujemy oraz wydrukujemy dla Was kalendarze trójdzielne oraz roześlemy je we wskazane adresy!

Kalendarze trójdzielne są to kalendarze, które doskonale sprawdzą się w biurze i pomogą w organizacji i w zarządzaniu czasem. Tylko rzut okiem wystarczy by zajrzeć w zeszły, teraźniejszy i przyszły miesiąc.

Efektywność w pracy to podstawa, dlatego tak ważna jest dobra organizacja i zarządzanie czasem, a do tego najprostszym i poręcznym narzędziem jest kalendarz trójdzielny. Doskonale, w przejrzysty sposób pokazuje przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane, które są obecnie w toku oraz te zaplanowane.

Kalendarz trójdzielny dzięki wielu możliwością kreacji, personalizacji, doboru uszlachetnień staje się również oryginalnym elementem dekoracyjnym biura.

Łącząc w sobie te dwie funkcje - użyteczności i designu doskonale sprawdzi się jako prezent dla klientów, pracowników czy kontrahentów.
Taki podarowany, kalendarz trójdzielny, będzie przypominał o nas przez cały rok! W bardzo subtelny i nieinwazyjny sposób zapadniemy w pamięć, dzięki czemu jest dużo większa szansa, że kolejne zakupy czy zamówienie zostanie złożone właśnie u nas. Pamiętajmy, dobry projekt to podstawa!

 

Kalendarz trójdzielny to doskonałe narzędzie marketingowe, ale żeby faktycznie tak było musi być on dobrze zaprojektowany.
Zdjęcia czy grafika użyte w kalendarzu muszą być profesjonalne, najlepiej nawiązujące do tego czym się zajmujemy lub np. do naszej kolorystyki.
Cała górna część kalendarza to miejsce na grafikę, to tu staramy się z jak najlepszej strony zaprezentować swoją firmę.

Jeżeli postawimy na ładne, artystyczne zdjęcie nie zapomnijmy znaleźć tam również miejsca na dane kontaktowe: telefon, mail. Tak zamieszczone informacje dają dużą przewagę nad wizytówką, która jest gdzieś schowana, a kalendarz wisi w widocznym miejscu i wystarczy na niego spojrzeć. Jak we wszystkim, tak i tutaj postawmy jednak na umiar. Dane firmowe powinny być dyskretne i wkomponowane w projekt, a nie stanowić głównego elementu graficznego.

Podziel się z nami swoim pomysłem a my w MBE Bydgoszcz przygotujemy projekt na miarę Twoich potrzeb!

 Zapytaj o produkt