Grawerowanie

Nasza bydgoska firma wykonuje grawerowanie na papierze, gumie, skórze, laminacie, metalu i w drewnie. Zajmujemy się również laserowym cięciem wielu materiałów. Stosowana przez nas technologia doskonale sprawdza się podczas nanoszenia logo firmowego i innych wzorów na gadżety promocyjne oraz zdjęć na różnego rodzaju powierzchnie. Wykonujemy laserowe grawerowanie dla firm z branży reklamowej, spożywczej, budowlanej oraz specjalizujących się w innych dziedzinach. Na Państwa prośbę realizujemy również nietypowe zlecenia obejmujące zarówno grawerowanie, jak i cięcie laserem.

Grawerowanie, czyli sposób na nietypowy prezent

Nasze nowoczesne techniki grawerskie służą tworzeniu nie tylko materiałów promocyjnych, ale i unikatowych prezentów. Brelok z ważną datą czy piękne, ozdobne skrzynki drewniane z wygrawerowanymi życzeniami, z pewnością zachwycą nie tylko wykonaniem, ale i swoim wyjątkowym charakterem. Ciekawym upominkiem może być także elegancki, spersonalizowany długopis. Warto zaskoczyć swoich bliskich niezwykłym, wykonanym specjalnie na zamówienie prezentem.

Brelok dla pupila

Chętnie wykonamy również unikatowe breloki lub wisiorki dla ukochanego zwierzątka. Pieskom i kotkom, nawet najbardziej przywiązanym, zdarza się dać nogę. Ucieczka ulubionych pupili może przyprawić ich właścicieli o solidną dawkę stresu. Właśnie dlatego warto sprezentować swoim czworonożnym pociechom wisior z wygrawerowanym imieniem zwierzaka oraz numerem telefonu jego pana. Takie rozwiązanie pomoże szybko odzyskać ukochanego psa czy kota.